doradca kredytowy

Potrzebujesz pieniędzy? Dobrze trafiłeś!

Credit Space kim jesteśmy?

Ile razy zdarzyło Ci się szukać korzystnej, bezpiecznej pożyczki finansowej? Człowiek gubi się w natłoku ofert, kosztów, oprocentowań „zawsze życzliwych” doradców ukrytych kosztów. Wymyśliliśmy sposób, aby znacząco ułatwić ludziom życie. Credit Space to wygodna, bezpłatna, łatwa w użyciu, porównywarka finansowa.

Sprawdź nas!

Zajrzyj na naszą stronę. System intuicyjnie poprowadzi Cię przez kilka kroków, aby określić profil Twoich potrzeb finansowych. Po czym zupełnie bezpłatnie i niezobowiązująco znajdzie rozwiązanie dla Ciebie! Oczywiście nie musisz z niego korzystać!

Zamysł naszej pomocy jest w pełni dobrowolny. Doradzamy, nie podejmujemy decyzji za Ciebie!

W ramach naszych usług możesz skorzystać z pomocy Opiekuna. Jednak nie jest to w żadnym wypadku doradca kredytowy czy ubezpieczyciel! Jest to osoba, która pomoże Ci w technicznych aspektach poszukiwania potrzebnych pieniędzy. Wybór pomocy Opiekuna zawsze jest opcjonalny.

Korzystanie z Portalu nie wymaga utworzenia konta Użytkownika. Dopiero jeśli chcesz zgłębić temat, zorientować się w szczegółowych wyliczeniach, poprosimy o zalogowanie. Oczywiście, jeśli zdecydujesz się podać swoje dane, będą one przez nas chronione zgodnie z obowiązującym prawem. Użytkownik, który jest zainteresowany zapisaniem wprowadzonych do serwisu informacji oraz wygenerowanych ofert i ich porównań, może, utworzyć konto w Portalu podając swój numer telefonu. Możesz też korzystać za pomocą opcji typu logowanie Google, lub logowanie z Facebookiem. W momencie, gdy tego typu opcje będą dostępne w Portalu.

Twoje korzyści

Portal pozwala Użytkownikowi na samodzielną analizę oraz wybór ofert produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Ułatwimy też weryfikację kompletności dokumentów niezbędnych do wydania przez instytucje finansowe decyzji kredytowych bądź ofert ubezpieczenia. Co istotne, porównania ofert prezentowane w Portalu zawsze są zgodne z aktualną ofertą instytucji finansowych obecnych w Portalu. Jednak nie zapomnij, że wynik wygenerowanych dostępnych porównań jest uzależniony od prawidłowości oraz kompletności informacji, wprowadzonych do Portalu przez Ciebie.

Operator, w trosce o jakość oferowanych usług, zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi Użytkownikami w celu weryfikacji prawidłowości funkcjonowania Portalu. Może też skontaktować się w celu konsultacji merytorycznej i technicznej, przekazania Informacji Handlowej oraz badania satysfakcji Użytkowników.

Pamiętaj, że portal nie oferuje usług doradczych w zakresie kredytów hipotecznych prezentowanych w serwisie. Nasze wsparcie nie stanowi doradztwa inwestycyjnego ani doradztwa kredytowego. Nie obejmuje również udzielania porad czy też rekomendacji w zakresie wyboru produktów inwestycyjnych albo kredytowych.

Wsparcie on-line

Korzystanie z Portalu może wiązać się z korzystaniem przez Użytkownika z usługi pośrednictwa kredytowego. Jednak nie wiąże się to z żadnymi opłatami po stronie Użytkownika. Usługa pośrednictwa kredytowego może obejmować w szczególności udzielanie dodatkowych informacji na ewentualne życzenie. Opcjonalnie oferujemy wsparcie w prawidłowym uzupełnieniu udostępnionych w Portalu formularzy, weryfikację prawidłowości dokumentacji dostarczonej przez Użytkownika, wsparcie w kompletowaniu dokumentów i złożeniu wniosku do wybranych banków w imieniu Użytkownika. Co ważne, wszystko to w systemie on-line, czyli bez wychodzenia z domu!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *